top of page

booking

_MG_9446_Snapseed.jpg

20 let
booking

Již přes 20 let se pohybujeme na české hudební scéně a snažíme se vytvářet nezapomenutelné hudební zážitky. Spolupracujeme se třemi generacemi vydavatelů, provozovatelů klubů, pořadatalů festivalů a firemních akcí. Nabízíme kompletní koncertní servis (oslovení, smluvní ošetření, doprava apod.), produkční zajištění koncertů a kompletní produkce VIP akcí na klíč (produkční a technické zajištění, zvuková a světelná technika, projekce, stage, výběr prostor, výroba a distribuce pozvánek, mailing, ubytování, doprava imediální podpora)

image_2024-03-06_131228916.png

VIP

Zajištění VIP večírků a společenských akcí. Nabízíme komplexní zajištění firemních eventů včetně zajistění interpretů, techniky, lokace, natočení videa z akce, foto koutku a cateringu. Na akci je možné zajistit kapely, popřípadě DJs s live show.

Snímek obrazovky 2023-11-15 v 15.06.33.png

FESTIVAL

Pro kapely a interprety zajišťujeme vystoupení na městských slavnostech, lokálních festivalech nebo na velkých festivalech.

_MG_9446_Snapseed.jpg

TOUR

Zajištění turné po klubech nebo jiných koncertních prostorách včetně technického produkce. Dodání PA systému, světel, popřípadě pódia. Možnost zajištění vlastního zvukaře popřípadě osvětlovače a dopravy.

bottom of page